Eurodveře

Eurodveře

 

 

 

 

 

Eurodveře jsou bránou do domu

Eurodveře jsou Vaší vizitkou, která o domě vypovídá. Důstojným řešením mohou být dveře vyrobené z eurohranolu – eurodveře. Stejně jako v případě eurooken i eurodveře vyrábíme jak typové, tak přesně dle přání zákazníka v nejvyšší možné kvalitě.

Eurodveře - Naše nabídka

Eurodveře provádíme frézováním rámu i křídla profilem EURO IV68 fix (lamely podélně nenapojované) nebo UNK. V sortimentu materiálu pro eurodveře nabízíme smrk, modřín, borovici a dub jako nejčastěji používané dřeviny, ale v případě zájmu jsme schopni vyrobit eurodveře prakticky z čehokoliv.

Eurodveře dodáváme jak s rámovou tak sendvičovou konstrukcí křídla. Rámová konstrukce vyniká hladkostí celého křídla a lze ji doporučit všude tam, kde je žádáno moderní designové ztvárnění. Pro tradičnější a více členitá křídla je naopak vhodná sendvičová konstrukce. Používáme dřevěný sendvič 24 mm či 34 mm, frézovatelný.

Eurodveře osazujeme buď dřevěnými kazetami či izolačním dvojsklem Ug=1,1 W/m2K, které zabraňuje tepelným ztrátám energie.

Standardní součást našich eurodveří tvoří bezpečnostní kování, těsnění a hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem. Tím jsou naše eurodveře vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Eurodveře pro maximální bezpečnost

Pro eurodveře používáme pětibodový bezpečnostní zámek, bezpečnostní kliky a seřizovatelné závěsy OTLAV či masivní závěsy Easy 3D. Všechny eurodveře jsou vyráběny s povrchovou úpravou typu Adler a ošetřeny nátěrovým systémem odolným proti UV záření. Není divu, že samozřejmostí je výběr ze široké palety barevného zpracování. Stačí si jen vybrat.

Jak vybírat eurodveře

Máte obavy, že se v možnostech ztratíte a nezvolíte tu nejvhodnější pro Vaše řešení? Rádi Vám poradíme. Provedeme Vás nabídkou typů, materiálů i barev a vybereme spolu s Vámi tu nejlepší k dané nemovitosti.

Další produkty

Zaujala Vás naše nabídka eurodveří? Věnujte pozornost i dalším: eurookna, dveře z masivu, dřevěná schodiště, nábytek a komponenty.