Vchodové dveře z masivu

Vchodové dveře z masivu

Vchodové dveře z masivu

Zabýváme se výrobou vchodových masivních dveří na zakázku. Stejně jako v případě eurodveří, jsou i vchodové dveře z masivu prováděné v nejvyšší možné kvalitě při splnění veškerých bezpečnostních nároků, na ně kladených. Uvědomujeme si, že vchodové dveře z masivu nejsou jen designovou součástí Vašeho bydlení, ale zastávají i důležitou bezpečnostní funkci.

 

Výroba vchodových dveří je čistě individuální záležitost, respektující požadavky konkrétního zákazníka. Jsme schopni vyrobit prakticky cokoliv v široké paletě stylů, materiálů a ve zvolené povrchové úpravě. V sortimentu materiálu z masivu nabízíme jak dřeviny tuzemské (smrk, modřín, borovici či dub), tak i dřeviny exotické (americká třešeň, teak, jatoba či meranti). Pro konečný vzhled produktu je neméně důležitá i vybraná povrchová úprava. Zvolit můžete mezi různými druhy jako je napuštění olejem, použití lazurovacích laků, emaily, fládry, polyuretanové laky a další.

Pořiďte si bezpečné vchodové dveře z masivu

Vchodové dveře z masivu osazujeme vícebodovým bezpečnostním zámkem, bezpečnostní klikou, těsněním a masivními závěsy z naší nabídky, dle Vašich vlastních preferencí. V případě zájmu provedeme též osazení dalšími prvky, např. klepadlem, schránkou na dopisy a jinými.
Aby bylo naše zastoupení produktů z masivu ucelené, vyrábíme též interiérové dveře, které se mohou stát estetickým doplňkem Vašich prostor. Můžete jej tak vhodně sjednotit nejenom barevně, ale i materiálově.

Vchodové dveře z masivu - poradenství na vzorkovně Praha 5

Máte obavy, že se v možnostech ztratíte a nezvolíte tu nejvhodnější pro Vaše řešení? Rádi Vám poradíme. Provedeme Vás nabídkou typů, materiálů i barev a vybereme spolu s Vámi tu nejlepší k dané nemovitosti.